Marza Floor Lamp
SKU
TOV-G18643
- Vendor
- Tov
- Regular price
- $279.00
- Sale price
- $279.00
- Regular price
-
$369.00 - Unit price
- /per
Sale
Sold out
Adding product to your cart
Layer in some more lighting with the Marza Natural Jute 2-Bulb Floor Lamp, an earthy and stylish upgrade. Its distinctive design features densely woven jute rope, creating a texture-rich base and an additional bulb within that casts a warm, inviting glow. Standing at a fashionable 3/4 height, this lamp not only illuminates your space but does so with a trendy flair that captures the essence of contemporary chic.
Dimensions: 11.80"d x 18.80"w x 51.30"h
You may also like
-
- Regular price
- from $79.00
- Sale price
- from $79.00
- Regular price
-
- Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,119.00
- Sale price
- $1,119.00
- Regular price
-
$1,379.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $439.00
- Sale price
- $439.00
- Regular price
-
$549.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,819.00
- Sale price
- $1,819.00
- Regular price
-
$2,249.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,469.00
- Sale price
- $1,469.00
- Regular price
-
$1,819.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,099.00
- Sale price
- $1,099.00
- Regular price
-
$1,359.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,819.00
- Sale price
- $1,819.00
- Regular price
-
$2,249.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $69.00
- Sale price
- $69.00
- Regular price
-
$89.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $189.00
- Sale price
- $189.00
- Regular price
-
$229.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $3,039.00
- Sale price
- $3,039.00
- Regular price
-
$3,769.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $3,229.00
- Sale price
- $3,229.00
- Regular price
-
$4,009.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $3,229.00
- Sale price
- $3,229.00
- Regular price
-
$4,009.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $169.00
- Sale price
- $169.00
- Regular price
-
$209.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $159.00
- Sale price
- $159.00
- Regular price
-
$199.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $169.00
- Sale price
- $169.00
- Regular price
-
$209.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $169.00
- Sale price
- $169.00
- Regular price
-
$209.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,519.00
- Sale price
- $1,519.00
- Regular price
-
$1,889.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,139.00
- Sale price
- $1,139.00
- Regular price
-
$1,409.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,519.00
- Sale price
- $1,519.00
- Regular price
-
$1,889.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $29.00
- Sale price
- $29.00
- Regular price
-
$39.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $29.00
- Sale price
- $29.00
- Regular price
-
$39.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $39.00
- Sale price
- $39.00
- Regular price
-
$49.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $39.00
- Sale price
- $39.00
- Regular price
-
$39.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $29.00
- Sale price
- $29.00
- Regular price
-
$39.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,209.00
- Sale price
- $1,209.00
- Regular price
-
$1,499.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $109.00
- Sale price
- $109.00
- Regular price
-
$139.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $139.00
- Sale price
- $139.00
- Regular price
-
$169.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $319.00
- Sale price
- $319.00
- Regular price
-
$389.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $209.00
- Sale price
- $209.00
- Regular price
-
$259.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $139.00
- Sale price
- $139.00
- Regular price
-
$169.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $219.00
- Sale price
- $219.00
- Regular price
-
$269.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- from $559.00
- Sale price
- from $559.00
- Regular price
-
$689.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $549.00
- Sale price
- $549.00
- Regular price
-
$679.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $279.00
- Sale price
- $279.00
- Regular price
-
$349.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $99.00
- Sale price
- $99.00
- Regular price
-
$129.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $79.00
- Sale price
- $79.00
- Regular price
-
$99.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $69.00
- Sale price
- $69.00
- Regular price
-
$89.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $49.00
- Sale price
- $49.00
- Regular price
-
$59.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $69.00
- Sale price
- $69.00
- Regular price
-
$79.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $129.00
- Sale price
- $129.00
- Regular price
-
$159.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $79.00
- Sale price
- $79.00
- Regular price
-
$99.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $59.00
- Sale price
- $59.00
- Regular price
-
$79.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $49.00
- Sale price
- $49.00
- Regular price
-
$59.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $59.00
- Sale price
- $59.00
- Regular price
-
$69.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $99.00
- Sale price
- $99.00
- Regular price
-
$129.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $549.00
- Sale price
- $549.00
- Regular price
-
$679.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,619.00
- Sale price
- $1,619.00
- Regular price
-
$2,009.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $189.00
- Sale price
- $189.00
- Regular price
-
$229.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out
Use left/right arrows to navigate the slideshow or swipe left/right if using a mobile device